Atribuită
Cumpărare directă
1) Autoritatea Contractanta: DIRECTIA SANITARA VETERINARA si pentru SIGURANTA ALIMENTELOR DAMBOVITA , CUI: 4279863 2) Tip asigurare : CASCO 3) Date despre asigurare/acoperiri : C1-AUTOUTILITARA; DB11WSA; SS: WF0KXXTTPKAA79642 4) Valabilitate : 12 luni, 01.03.2021-28.02.2022 5) Prima de asigurare: - 1 513.05 RON 6) Conditii de plata: integral COMANDA DIN SICAP ESTE FERMA NEFIIND NECESARA TRANSMITEREA UNEI COMENZI SEMNATE SI STAMPILATE.
- Număr anunț
- DA27445617
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR DAMBOVITA (CUI 4279863)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.513 RON
- Valoare atribuită
- 1.513 RON
- Data publicării
- 22.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.