Atribuită
Cumpărare directă
Firma prestatoare de servicii de medicina muncii:_x000D_ -prevenirea accidentelor de munca si a bolilor profesionale_x000D_ -suptavegherea efectiva a conditiilor de igiena si sanatate in munca_x000D_ -asigurarea controlului medical al salariatului ata la angajarea in munca cat si pe durata executarii contractului individual de munca_x000D_ -intocmirea fisei de aptitudini in urma controlului medical_x000D_ -pretul stabilit este pe om/ luna/fara TVA
- Număr anunț
- DA27338772
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "SAVA BRANCOVICI (CUI 3519070)
- Furnizor / câștigător
- M.M. VANCU SRL (CUI 15256067)
- Cod CPV
- 85147000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.296 RON
- Valoare atribuită
- 1.296 RON
- Data publicării
- 04.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.