Atribuită Cumpărare directă

Achiziționarea unui bilet de avion, zbor direct, clasa economic, inclusiv bagaj de cala si asigurare de călătorie pentru ruta București-Varșovia. Plecarea din București va fi în data de 07 februarie 2021 ora 14:00.

Număr anunț
DA27330528
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI 11054529)
Furnizor / câștigător
TRAVEL TIME D&R SRL (CUI 17926970)
Cod CPV
60420000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.276 RON
Valoare atribuită
1.276 RON
Data publicării
03.02.2021 00:00
Data finalizării
03.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.276 RON

din 1.276 RON estimat