Atribuită Cumpărare directă

PULPA PORC 20.6, PULPA MANZAT 15.5, PIEPT CURCAN 21.5, PIEPT DEZOSAT 26.8, FLEICA 10.6, TACAM 10.2

Număr anunț
DA27400193
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "ASCHIUTA (CUI 17968487)
Furnizor / câștigător
CINA CARMANGERIE SRL (CUI 2878920)
Cod CPV
15110000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.871 RON
Valoare atribuită
1.871 RON
Data publicării
15.02.2021 00:00
Data finalizării
16.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.871 RON

din 1.871 RON estimat