Atribuită Cumpărare directă

Laptop Gaming ACER Nitro 5 AN517-52-74J9, Intel Core i7-10870H pana la 5.0GHz, 17.3" Full HD, 16GB, SSD 1TB, NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, Windows 10 Home Imprimanta inkjet EPSON ITS L1300 CISS, A3+, USB

Număr anunț
DA27346910
Autoritate contractantă
COMUNA NICORESTI (CONSILIUL LOCAL NICORESTI) (CUI 3878767)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.143 RON
Valoare atribuită
7.143 RON
Data publicării
05.02.2021 00:00
Data finalizării
08.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.143 RON

din 7.143 RON estimat