Atribuită Cumpărare directă

Espressor automat DE LONGHI Dinamica ECAM 350.55.B, 1.8l, 1450W, 15 bar, negru

Număr anunț
DA27456953
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala de Reglementare in domeniul Energiei (CUI 11514848)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39711310-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.269 RON
Valoare atribuită
8.269 RON
Data publicării
24.02.2021 00:00
Data finalizării
25.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.269 RON

din 8.269 RON estimat