Atribuită Cumpărare directă

Halat protective unica folosinta 40g. Material de mare densitate, impermeabilitate 90%. Prevazut cu cordon in jurul taliei si legaturi de inchidere la gat. Culoare alb Mod de ambalare : individual CUtie : 75 bucati Livrare gratuita si imediata

Număr anunț
DA27422234
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Bihor (CUI 7551740)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
33199000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.075 RON
Valoare atribuită
2.075 RON
Data publicării
18.02.2021 00:00
Data finalizării
22.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.075 RON

din 2.075 RON estimat