Atribuită Cumpărare directă

Manusi de examinare, nepudrate MARIMEA M = 60 SETURI MARIMEA L = 40 SETURI

Număr anunț
DA27391279
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC ORAVITA (CUI 3228187)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
33141420-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.990 RON
Valoare atribuită
13.990 RON
Data publicării
12.02.2021 00:00
Data finalizării
15.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.990 RON

din 13.990 RON estimat