Atribuită Cumpărare directă

pentru Drager Fabio/Tiro compatibil cu urmatoarele produse :_x000D_ Airshields _x000D_ City Technology [MOX-16]_x000D_ Dräger [Narkomed, Fabius GS, Fabius Series, Babylog, Evita Family, 6850645, 6803290, Cato I 8000]_x000D_ EnviteC [OOM-201]_x000D_ Hillrom (Airshields) [PSR-11-915-2]_x000D_ Hudson RCI [See Teleflex Medical]_x000D_ International Technologies [M-02]_x000D_ Invivo [Magnitude]_x000D_ Mercury Medical [10-103-07]_x000D_ Pacifitech [PT-14A]_x000D_ Teledyne [R23, #C-61139]_x000D_ Teleflex Medical (Hudson RCI) [5557, V-14]_x000D_ VTI [101372, 100352]_x000D_ R-23V Oxygen Sensor

Număr anunț
DA27364115
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN TG-JIU (CUI 4448067)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
35125100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.120 RON
Valoare atribuită
6.120 RON
Data publicării
09.02.2021 00:00
Data finalizării
11.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.120 RON

din 6.120 RON estimat