Atribuită Cumpărare directă

Alcool sanitar 500 ml. Ambalat individual. Aviz MS biocide, tip I si tip II Livrare : 5 zile calendarisitice de la data finalizarii achizitiei Cant. 5040 buc Termen de plata : 60 zile

Număr anunț
DA27448835
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
24322500-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.125 RON
Valoare atribuită
1.125 RON
Data publicării
23.02.2021 00:00
Data finalizării
26.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.125 RON

din 1.125 RON estimat