Atribuită Cumpărare directă

Electrozi EKG pediatrici, pregelifiat, cu dimensiunea 20 mm de unica folosinta prevazuti centrali cu proeminenta metalica._x000D_ CERTIFICARE CE, DECLARATIE DE CONFORMITATE_x000D_ AMbalti la set de 50buc._x000D_ Producator : TELIC_x000D_ _x000D_

Număr anunț
DA27340768
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
33182240-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.645 RON
Valoare atribuită
1.645 RON
Data publicării
05.02.2021 00:00
Data finalizării
08.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.645 RON

din 1.645 RON estimat