Atribuită Cumpărare directă

COMPOZITIE Perhidrol (apa oxigenata 30%), apa demineralizata, EDTA, acid fosforic. ACTIUNE : Dezinfectant de uz general.Apa oxigenata 3% are o actiune de curatare a suprafetei pe care se aplica, prin eliberarea rapida si efervescenta a oxigenului. Peroxidul de hidrogen are actiune hemostatica usoara sau moderata, favorizand epitelizarea tesuturilor. UTILIZARE : Aplicații directe ale produsului pe suprafata pielii afectate. Tip ambalaj Flacon 1000 m

Număr anunț
DA27434559
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII UM 02534 IASI (CUI 4540054)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
33692600-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.110 RON
Valoare atribuită
1.110 RON
Data publicării
19.02.2021 00:00
Data finalizării
22.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.110 RON

din 1.110 RON estimat