Ofertă acceptată Cumpărare directă

113.53.080 MANOMETRU 0..10 BAR G1/2 RADIAL

Număr anunț
DA34417388
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI 54760)
Cod CPV
38425100-1 · Manometre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.213.148 RON
Data publicării
01.11.2023 11:23
Data finalizării
02.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.213.148 RON