Atribuită Cumpărare directă

Registre format A4, hartie offset, import, alb imaculat, 80 g/mp, orientare landscape, coperta capsata la cotor, carton de legatorie, etichetata26,50

Număr anunț
DA27470491
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
Furnizor / câștigător
BELADI SRL (CUI 5154540)
Cod CPV
22810000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.194 RON
Valoare atribuită
5.194 RON
Data publicării
25.02.2021 00:00
Data finalizării
26.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.194 RON

din 5.194 RON estimat