Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTA PACHET ALIMENTE 250g unirea original 60%-20 6x30 aro oua-6140g hoch br top tri smant-96 400g forma toast-8 800g bella aluart foietaj-15 spata porc cg lamai-7.657 2500g ethras masl negre 181-200g-4 1l aro ulei floarea soarelui-42l 1kg coronita ahar-50 250g arnos cuc cus-32 200g bns taitei casa-29 1kg deroni orez camolino-30 17g cosmin boia dulce-50 17g cosmin piper negru macinat-50 15g fl usturoi granulat-50 4.7kg univer sos maio 60%-1 500g fl gris-30 1kg dobrogea faina 000-50 1kg arpis malai-50 80g croco crackers susan-184 50g boromoir croiss cr cacao-120 46g joe xxlnap-150 100g croco bisc petit beur-452 20x2g fares ceai goji fr pasure-100

Număr anunț
DA27398419
Autoritate contractantă
CAMIN PENSIONARI (CUI 4540828)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.398 RON
Valoare atribuită
4.398 RON
Data publicării
15.02.2021 00:00
Data finalizării
16.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.398 RON

din 4.398 RON estimat