Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE DIRECTA PACHET ALIMENTE 125G CREMOSSI NAT-444 350G DANONE NAT BAUT-296 140G ZUZU IAURT NAT 3%-19X8 6X30 ARO OUA M-3 140G HOCH BR TOP TRU SMANT-96 800G BELLA ALUAT FOIETAJ-30 ARO MUSCHI FILE- MC SUNCA DIN PIEPT PUI PULPE PUI DEZ F PIELE LAMAI-7-240 2.5KG ETHRAS MAS NEGRE -4 1L ARO ULEI FLOAREA SOARELUI-6X7 5KG BARILLA FUSILLI-3 5KG BARILLLA SPAGHETI-6 15G FLSCOIRTISOARAMACINATA-=5 500G ARO PESMET-6X9 25ML COSELI ESEN VANI-50 80G BREZEL SUSAN CROCO-4X37 68 BISKIATO BISC CACAO CR VAN-24X5 0.33L CAPPY PULPY GRAP-12X9 0..3L COCA COLA LIME ZERO-6X6
- Număr anunț
- DA27445233
- Autoritate contractantă
- CAMIN PENSIONARI (CUI 4540828)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.517 RON
- Valoare atribuită
- 4.517 RON
- Data publicării
- 22.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.