Atribuită
Cumpărare directă
SOLOMONESCU UNT MASA,DELMA SANDW,FINE LIFE LAPTE UHT,ZUZU STORS IAURT NATURAL,ZUZU STORS BIFIDUS,ZUZU MAX IAURT,ARO OUA M,ARO CASCAVAL CALUP,ARO TEL DE VACA,ARO AMESTEC MEXICAN,COTLET PORC F OS VACUM,FICAT PUI TV AGRICOLA,PULPE PUI SPATE PIELE,PULPE PUI INFERIOARE,PIEPT PUI DZ SPOT,LAMAI MEYER,PORTOCALE,MANDARINE MURCOT,BANAE,CARTOFI ALBI OLANDA,ROSII CHERRY,MARAR, PATRUNJEL,CEAPA GALBENA,MORCOVI,TELINA VARZA ALBA MACEDONIA,CALINDAR COMP PIERSICI,ETHRAS GOGOSARI OTET,ANTEFRIG PATE PORC,BUCEGI PATE PORC,BANEASA MACARONI,DELIKAT GAINA,ARO MALAI,GRANDE CROCHETE SUSAN,GRANDE CROCHETE BRANZA,SNIKERS SUPER KSIZE,OREO BISCUITI,JOE NAPOLITANA,STARDO NAP ALUNE
- Număr anunț
- DA27338298
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC ASTRA PITESTI (CUI 4122329)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.994 RON
- Valoare atribuită
- 2.994 RON
- Data publicării
- 04.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.