Atribuită Cumpărare directă

SIGMA PLIC C4 GUM,70G 25SET-12 SIGMA PLIC C5 SILIC 80G,100 SET-7 SPEEDY H COP A4 80G ,6X500COLI-20

Număr anunț
DA27397560
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA A PERSOANELOR BACAU (CUI 17617060)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.022 RON
Valoare atribuită
1.022 RON
Data publicării
15.02.2021 00:00
Data finalizării
16.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.022 RON

din 1.022 RON estimat