Atribuită Cumpărare directă

BOROMIR COZONAC CU NUCA, ARO LAPTE UHT 1.5,ZUZU IAURT 0.1.ARO SANA 3.5 GRASIME,CASA BUNA SMANTANA 12,ARO OUA M,HOCH BT TOP FELII SMANTANA,DELACO BR TOP FELII CASCAVAL,HOCH BR TOP FELII SUNCA,ARO BR TOP TRI SMNATANA,ARO TELEMEA VACA,ARO AMESTEC MEXICAN,ARO SPANAC TOCAT,ARO FASOLE VERDE,ARO FASOLE GALBENA,ALDIS SUNCA PIEPT PUI,CAMPIS MUSCHI FILE GASTRO,SUNCA PRESATA, PRIMO SALAM DE VARA,ARO PARIZER PASARE,CREMWURSTI CU PUI GASTRO,FL CARNATI SUBTIRI PT GRATAR GASTRO.CARNATI AF TRANDAFIRI,PULPA VITA SANCOM,CARNE TOCAT PORC GASTRO ALDIS,SCARICICA INTERIM, CARNE PORC TOCAT VRAC,ARIPI PUI F VF TRANS,FICAT PUI TV AGRICOLA,MACROU NORVEGIA,LAMAI,BANANE,CARTOFI ALBI OLANDA10KG,MARAR,PATRUNJEL,CEAPA GALBENA,ROSII,CIUPERCI CHAMP GRATAR,ARDEI BIANCA,DOVLECEI,VARZA ALBA MACEDONIA,ALEX STAR COMPOT VISINE,ARO CIUPERCI TAIATE,ARO PASTA DE TOMATE,C&D SALATA VINETE,ARO ULEI FL SOARELUI,ARO ZAHAR PG PLASTIC,BANEASA TAIETEI CASA,ARO GEM MERE PRUNE PERE,RISO OREZ BOB ROTUND,DERONI OREZ PILAF,ARO FAINA650,RAFTUL BUNICII GRIS GRAU,ARISTOCRAT LAPTE PRAF,ORLANDO ESWENTA VANILIE,TEKSA PIKNIC CACACOP,ROCO BISCUITI CREMA CACAO,ARO CROISANT CACAO,FL PRAJITURA CR LAMAIE, FL PRAJITURA CR TIRAMISU,FL RULADA CACAO ,7 DAYS RULADA CACAO,SANZIENE CORNULETE GEM,ARO PRAJ CACAO ,DE LA NEAMU PRAJGRILAJ,RULOU FOIETAJ CACAO,HALVITA ALUNE,NUGA COACAZE NG,CACACO PUDRA VAN,DR OETKER CACACO,METRO BIODE SACOSA

Număr anunț
DA27465470
Autoritate contractantă
CAMIN PENTRU PERSOANE VARSTNICE (CUI 12269739)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15897300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.571 RON
Valoare atribuită
2.571 RON
Data publicării
24.02.2021 00:00
Data finalizării
25.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.571 RON

din 2.571 RON estimat