Atribuită
Cumpărare directă
Pachet de servicii postale compus din: - corespondenta interna si internationala prioritara/neprioritara standard si corespondenta neprioritara/prioritara interna si internationala cu serviciul "recomandat" francate in sistem TP - corespondenta neprioritara/prioritara interna si internationala cu confirmare de primire francate in sistem TP conform ofertei nr. 306/490/26.02.2021 atasata notei nr. 5800/03.02.2021. Se vor factura si plati serviciile efectiv prestate, cu incadrare in valoarea totala a prezentei achizitii directe.
- Număr anunț
- DA27476154
- Autoritate contractantă
- Comuna Selimbar (CUI 4406045)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
- Cod CPV
- 64110000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 90.000 RON
- Valoare atribuită
- 90.000 RON
- Data publicării
- 26.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.