Atribuită Cumpărare directă

IMBRUL POSTAL reprezinta modalitatea clasica de taxare a unui obiect de corespondenta. Informatii detaliate aferente serviciilor si produselor CN Posta Romana SA

Număr anunț
DA27470254
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA SUCEAVA (CUI 9689791)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
22410000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.050 RON
Valoare atribuită
5.050 RON
Data publicării
25.02.2021 00:00
Data finalizării
01.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.050 RON

din 5.050 RON estimat