Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bilet de avion: BUCURESTI - BARCELONA si retur: 5-11 noiembrie 2023
- Număr anunț
- DA34421356
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Cod CPV
- 63000000-9 · Servicii de transport anexe si conexe; servicii de agentii de turism (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 7.687.140 RON
- Data publicării
- 02.11.2023 11:23
- Data finalizării
- 02.11.2023 11:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.