Atribuită
Cumpărare directă
Pachet servicii postale compus din: -trimiteri de corespondenta interna prioritara si externa neprioritara/prioritara din serviciul standard (simple) - trimiteri de corespondenţă prioritara interna si prioritara internationala cu serviciul “Recomandat”; - trimiteri de corespondenţă prioritara internă si prioritara internaţională cu “Confirmare poştală de primire – AR”; - colete postale din serviciul standard interne si internationale; - colete postale din neuniversale (peste 10 kg) interne si internationale; -colete postale cu confirmare de primire interne si internationale; -. Mandate postale; - Acte de procedura conform dispozitiilor din noul Cod de Procedura Penala (Legea nr. 135/2010); - Abonament casute postale nominale; Informatii detaliate aferente serviciilor si produselor CN Posta Romana SA sunt disponibile la www.posta-romana.ro.
- Număr anunț
- DA27378760
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
- Cod CPV
- 64110000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 135.000 RON
- Valoare atribuită
- 135.000 RON
- Data publicării
- 11.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.