Atribuită Cumpărare directă

eticheta securizata non-transfer/ cu transfer, dimensiune 85x25mm._x000D_ Va prezenta mesaj de desigilare pe suprafata ei (VOID/OPENED), si nu pe suprafata aplicata in cazul in care se incearca desigilarea si apoi lipirea. Nu va lasa reziduuri pe suprafata aplicata._x000D_ Pentru varianta de eticheta cu transfer, mesajul ascuns (VOID/OPENED) apare si pe suprafata aplicata_x000D_ _x000D_ diferite culori disponibile ROSU, Albastru, Verde, tiparire o singura culoare (negru), personalizare si inseriere unica_x000D_ _x000D_

Număr anunț
DA27427540
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
QUANTUM PROTECT SRL (CUI 24173890)
Cod CPV
30199763-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
18.02.2021 00:00
Data finalizării
22.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat