Atribuită
Cumpărare directă
Baterie pentru controler RAID Dell Perc, model NU209, P9110, FR463_x000D_ 3.7V, 1850mA, 7Wh, compatibila cu controlerele PERC 5/i 6/i 5/E 6/E SAS RAID si serverele:PowerEdge 1900, PowerEdge 1950, PowerEdge 2900,_x000D_ PowerEdge 2950 III, PowerEdge 2970, PowerEdge 840, PowerEdge R310, PowerEdge R510, PowerEdge R610, PowerEdge R900, Dell PowerEdge - R905, Dell PowerEdge - T105, Dell PowerEdge - T300, Del PowerEdge - T410, Dell PowerEdge - T605, Dell PowerEdge - T610, Dell PowerEdge - T710, Dell PowerVault - DP100 / NF100, Dell PowerVault - DP500 PE2950, Dell PowerVault - DP600 / NF600, Dell PowerVault - DP600 PE2900, Dell PowerVault - NF600, Dell PowerVault - NX1950, Dell PowerVault - PV500 / NF500, Dell PowerVault - PV840 / PV100, Dell PowerEdge - M605, Dell PowerVault - DP500 / NF500,
- Număr anunț
- DA27370571
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE GALATI (CUI 3127190)
- Furnizor / câștigător
- AXA COMPUTERS GRUP S.R.L. (CUI 17042388)
- Cod CPV
- 31440000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 285 RON
- Valoare atribuită
- 285 RON
- Data publicării
- 10.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.