Atribuită Cumpărare directă

Serviciul de preluare, transport si eliminare deseuri chimice periculoase, conform ofertei nr. 11972/ 08.02.2021

Număr anunț
DA27395845
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII-UNITATEA MILITARA 01829 (CUI 4266987)
Furnizor / câștigător
SETCAR SA (CUI 6873861)
Cod CPV
90520000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.219 RON
Valoare atribuită
1.219 RON
Data publicării
15.02.2021 00:00
Data finalizării
15.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.219 RON

din 1.219 RON estimat