Atribuită Cumpărare directă

DESCRIERE: Fluxul general de ştiri online AGERPRES cuprinde oferta integrală de ştiri interne si externe referitoare la principalele evenimente ale vieţii interne (atat la nivel central cat si local) şi internaţionale, în plan: politic, administrativ, financiar-economic şi bancar, social - eveniment, cultura, media, siguranţă naţională, servicii speciale, apărare, juridic, ştiinţific, sportiv, religios, divertisment etc. Pe langa aceste categorii principale sunt cuprinse si comunicate de presa, declaratii, interviuri, exclusivitati. Informatiile transmise pe diversele canale de stiri ale redactiilor respecta în cel mai înalt grad principiul obiectivitatii si transparentei, precum si codul deontologic al jurnalistului. Fluxurile includ zilnic, peste 650 de stiri, actualizate în timp real. Serviciile de stiri AGERPRES sunt structurate, totodata, si pe domenii tematice: Politic, Justitie si afaceri interne, Social, Sanatate, Administratie (centrala si locala), Educatie - Stiinta, Cultura-Media, Culte, Economic intern/extern, Sport intern/extern etc. Servicii de montorizare media - emisiuni informative (buletine de stiri) ale posturilor radio si TV cu acoperire nationala pe subiectele indicate de beneficiar prin cuvintele-cheie. Raport zilnic in format electronic, structurat pe categorii potrivit specificatiilor indicate de beneficar prin cuvintele-cheie, transmis pana la ora 7:00 pe adresele de e-mail indicate. - web – monitorizare automata pe baza cuvintelor-cheie furnizate de

Număr anunț
DA27473099
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02532 BUCURESTI (CUI 4266812)
Furnizor / câștigător
AGENTIA NATIONALA DE PRESA AGERPRES (CUI 24292654)
Cod CPV
92400000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.490 RON
Valoare atribuită
3.490 RON
Data publicării
25.02.2021 00:00
Data finalizării
26.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.490 RON

din 3.490 RON estimat