Atribuită Cumpărare directă

Flux de stiri transmise în timp real – cel mai important în rândul productiilor AGERPRES - cuprinde oferta integrala de stiri referitoare la principalele evenimente ale vietii interne, atat din Capitala cat si din toate judetele tarii, în plan: politic, administrativ, financiar-economic si bancar, social, cultural, juridic, stiintific, sportiv, religios, divertisment etc. Informatiile transmise pe diversele canale de stiri ale redactiilor - peste 250 stiri/zi (medie) - respecta în cel mai înalt grad principiul obiectivitatii si transparentei, precum si codul deontologic al jurnalistului. Perioada 01.03-31.03.2021

Număr anunț
DA27449558
Autoritate contractantă
SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
Furnizor / câștigător
AGENTIA NATIONALA DE PRESA AGERPRES (CUI 24292654)
Cod CPV
92400000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.100 RON
Valoare atribuită
1.100 RON
Data publicării
23.02.2021 00:00
Data finalizării
23.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.100 RON

din 1.100 RON estimat