Atribuită Cumpărare directă

Spectroquant® Potasiu - cell test - kit pentru determinare fotometrica potasiu, 5.0 - 50.0 mg/l K

Număr anunț
DA27465365
Autoritate contractantă
Centrul Medical de Diagnostic, Tratament Ambulatoriu si Medicina Preventiva (CUI 4283325)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
33696300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.675 RON
Valoare atribuită
1.675 RON
Data publicării
24.02.2021 00:00
Data finalizării
26.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.675 RON

din 1.675 RON estimat