Atribuită Cumpărare directă

Merckoquant® duritate totala - strip-uri ambalate individual, cu 4 zone de reactie, pentru determinare colorimetrica duritate totala; <3 - >4 - >7 - >14 - >21°d <4 - >5 - >9 - >18 - >26°e <5 - >7 - >12 - >25 - >37°f MQuant™ 1000 strip

Număr anunț
DA27465387
Autoritate contractantă
Centrul Medical de Diagnostic, Tratament Ambulatoriu si Medicina Preventiva (CUI 4283325)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
33696300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.251 RON
Valoare atribuită
1.251 RON
Data publicării
24.02.2021 00:00
Data finalizării
26.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.251 RON

din 1.251 RON estimat