Atribuită Cumpărare directă

Aprov.-BSMIL LAB.TRATARE-nr.necesar 1832/01.02.2021 Dimensiunea porilor 0,45µm, diametru 47mm, material- amestec de esteri de celuloza MCE 600 buc/pachet, standard trasabil NIST ambalaj de 500 ml, Dichloroisocianurat de sodiu dihidrat (100 gr/buc)

Număr anunț
DA27334217
Autoritate contractantă
AQUABIS BISTRITA-NASAUD (CUI 566787)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
42955000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.896 RON
Valoare atribuită
6.896 RON
Data publicării
04.02.2021 00:00
Data finalizării
04.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.896 RON

din 6.896 RON estimat