Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de verificare si masurare instalatie electrica utlizare pentru Comuna Vanatori-Neamt, dupa cum urmeaza: pentru sediul Primaria Comunei Vanatori-Neamt - 500 lei, Camin cultural Mihail Sadoveanu - 450 lei, Centru de informare si educare ecologica- 450 lei, Centru Socio-Educativ - 375 lei, Biblioteca Comunala Arhimandrit Chiriac Neculau - 375 lei, Muzeul comunei Vanatori-Neamt -375 lei, anexele primariei - 375 lei.
- Număr anunț
- DA27464990
- Autoritate contractantă
- COMUNA VINATORI NEAMT (CUI 2614279)
- Furnizor / câștigător
- PENTA SRL (CUI 9979647)
- Cod CPV
- 50711000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.900 RON
- Valoare atribuită
- 2.900 RON
- Data publicării
- 24.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.