Atribuită Cumpărare directă

Servicii de dirigenție de șantier pentru obiectivul:Reabilitare și extindere Școală Gimnazială nr.1 Vulcăneasa, in comuna Mera, judet Vrancea pentru supravegherea lucrărilor daca se execută conform

Număr anunț
DA27344533
Autoritate contractantă
Comuna Mera(Consiliul Local) (CUI 4350726)
Furnizor / câștigător
ROIMPEXCONVIN SRL (CUI 17889537)
Cod CPV
71520000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
05.02.2021 00:00
Data finalizării
08.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat