Atribuită Cumpărare directă

Servicii de dirigenție de șantier pentru obiectivul:Reabilitare și extindere Grădiniță cu program normal nr.1 Vulcăneasa, in comuna Mera, judet Vrancea pentru supravegherea lucrărilor daca se execută conform

Număr anunț
DA27344581
Autoritate contractantă
Comuna Mera(Consiliul Local) (CUI 4350726)
Furnizor / câștigător
ROIMPEXCONVIN SRL (CUI 17889537)
Cod CPV
71520000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
05.02.2021 00:00
Data finalizării
08.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat