Atribuită Cumpărare directă

Lucrări de instalatii electrice de iluminat in zona copertinelor metalice pe traseele de intrare/iesire-marfa si calatori in Vama Siret care constau in lucrari de montare a unui numar de 44 proiectoare in zonele cu activitate intensa specifica punctelor vamale, refacere legaturi electrice in doze, inlocuire trasee de cabluri electrice defecte, precum si lucrari de verificare a tablourilor electrice de alimentare a acestor circuite si implicit a circuitelor de iluminat.

Număr anunț
DA27473323
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
Furnizor / câștigător
TEHNOELECTRIC SRL (CUI 16855137)
Cod CPV
31527200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.308 RON
Valoare atribuită
25.308 RON
Data publicării
25.02.2021 00:00
Data finalizării
01.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.308 RON

din 25.308 RON estimat