Atribuită Cumpărare directă

Determinarea nivelului de zgomot în mediul înconjurator – abilitatre MMAP Determinari privind expunerea la agenti chimici si biologici Servicii de masurare camp electromagnetic neionizat Intocmire buletin expertizare pentru suprasolicitare nervoasa Achizitia tine loc si de comanda

Număr anunț
DA27315466
Autoritate contractantă
LABORATOR DE CONTROL DOPING (CUI 36413717)
Furnizor / câștigător
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Pentru Protectia Muncii Alexandru Darabont (CUI 1558391)
Cod CPV
71600000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.200 RON
Valoare atribuită
8.200 RON
Data publicării
01.02.2021 00:00
Data finalizării
02.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.200 RON

din 8.200 RON estimat