Atribuită
Cumpărare directă
Determinări privind expunerea la agenți biologici și întocmirea buletinelor de determinare: 10 puncte de măsurare x 350 lei/punct de măsurare = 3.500 lei astfel: • Cabinet expertiză medicală Călărași • Arhiva; • Relații cu publicul; • Casierie; • Compartiment plăți prestații pensii; • Compartiment bilete de tratament • Compartiment accidente de muncă și boli profesionale • 2 birouri în care există videoterminale și instalație de climatizare (vor fi indicate de beneficiar); • Casa Locală Oltenița o Întocmirea buletinelor de expertizare pe baza rezultatelor buletinelor de determinare și a analizei existenței, intensității și efectelor înregistrate aspra organismului pentru suprasolicitarea nervoasă: 2 categorii de personal x 2.000 lei/categorie = 4.000 lei
- Număr anunț
- DA27384809
- Autoritate contractantă
- Casa Judeteana de Pensii Calarasi (CUI 13604637)
- Furnizor / câștigător
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Pentru Protectia Muncii Alexandru Darabont (CUI 1558391)
- Cod CPV
- 98342000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.500 RON
- Valoare atribuită
- 7.500 RON
- Data publicării
- 11.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.