Atribuită
Cumpărare directă
Lucrarea va cuprinde: o Determinări privind expunerea la câmp electromagnetic și întocmirea buletinelor de determinare: 5 puncte de măsurare x 350 lei/punct de măsurare = 1.750 lei oDeterminări privind expunerea la agenți biologici și întocmirea buletinelor de determinare: 5 puncte de măsurare x 350 lei/punct de măsurare = 1.750 lei oDeterminări privind condițiile de microclimat și întocmirea buletinelor de determinare: 5 puncte de măsurare x 350 lei/punct de măsurare = 1.750 lei oDeterminări privind condițiile de iluminat și întocmirea buletinelor de determinare: 5 puncte de măsurare x 350 lei/punct de măsurare = 1.750 lei oDeterminări privind expunerea la pulberi pneumoconiogene și întocmirea buletinelor de determinare: 5 puncte de măsurare x 350 lei/punct de măsurare = 1.750 lei ; oÎntocmirea buletinelor de expertizare pe baza rezultatelor buletinelor de determinare și a analizei existenței, intensității și efectelor înregistrate aspra organismului pentru suprasolicitarea nervoasă. 2 categorii de personal x 2.000 lei/categorie = 4.000 lei
- Număr anunț
- DA27357065
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA CURTEA DE APEL BUCURESTI (CUI 16772104)
- Furnizor / câștigător
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Pentru Protectia Muncii Alexandru Darabont (CUI 1558391)
- Cod CPV
- 71319000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.750 RON
- Valoare atribuită
- 12.750 RON
- Data publicării
- 08.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.