Atribuită Cumpărare directă

Achizitie - Servicii de masuratori PRAM pentru Comitetul Olimpic si Sportiv Roman - Casa Olimpica: - masurarea rezistentei de dispersie a prizelor de pamant - 4 buc - masurarea rezistentei de dispersie a tablourilor electrice - 48 buc - masurarea rezistentei de dispersie a paturilor de cablu - 2 buc - masurarea rezistentei de dispersie a paratrasnetului - 1buc

Număr anunț
DA27362283
Autoritate contractantă
Comitetul Olimpic si Sportiv Roman (CUI 13746143)
Furnizor / câștigător
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Pentru Protectia Muncii Alexandru Darabont (CUI 1558391)
Cod CPV
71600000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.100 RON
Valoare atribuită
1.100 RON
Data publicării
09.02.2021 00:00
Data finalizării
10.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.100 RON

din 1.100 RON estimat