Atribuită Cumpărare directă

Reparatie grup electrogen - DE65E - GT800258 Inlocuire incalzitor antigel grup electrogen

Număr anunț
DA27376389
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01812 (CUI 24352365)
Furnizor / câștigător
BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
Cod CPV
50532300-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.889 RON
Valoare atribuită
2.889 RON
Data publicării
11.02.2021 00:00
Data finalizării
12.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.889 RON

din 2.889 RON estimat