Atribuită Cumpărare directă

Reparatie utilaj Cat 434F 0MTR00197 PIESE 5440,34 LEI + VERIFICARE, DEPLASARE, MANOPERA

Număr anunț
DA27315235
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI 16468149)
Furnizor / câștigător
BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
Cod CPV
43200000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.712 RON
Valoare atribuită
7.712 RON
Data publicării
01.02.2021 00:00
Data finalizării
04.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.712 RON

din 7.712 RON estimat