Atribuită Cumpărare directă

Inchiriere Multifunctional Xerox VersaLink B605S, A4 monocrom -18 luni in continuarea contractului 60/08.07.2020 (cu valabilitate 6 luni). In luna 19 se va face transferul de proprietate catre UAT Lumina.

Număr anunț
DA27355649
Autoritate contractantă
COMUNA LUMINA (CUI 4671807)
Furnizor / câștigător
EXPERTISSA CONSTANTA SRL (CUI 11603422)
Cod CPV
30121100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.562 RON
Valoare atribuită
5.562 RON
Data publicării
08.02.2021 00:00
Data finalizării
08.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.562 RON

din 5.562 RON estimat