Atribuită Cumpărare directă

Pachet echipamente protectie Geaca iarna - 5 buc Vesta iarna - 9 buc Bocanci protectie cu bombeu metalic - 2 buc Cizma de protectie cu bombeu metalic - 1 buc Manusi sudor Ansell - 5 per

Număr anunț
DA27474295
Autoritate contractantă
SC SERVICII EDILITARE PENTRU COMUNITATE MIOVENI SRL (CUI 27280093)
Furnizor / câștigător
ROMIMPEX SRL (CUI 146082)
Cod CPV
39141300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.961 RON
Valoare atribuită
2.961 RON
Data publicării
25.02.2021 00:00
Data finalizării
26.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.961 RON

din 2.961 RON estimat