Atribuită Cumpărare directă

Algifen 5 ml x 5 fi Carbamazepina Arena 200 mg x 20 cpr SULFAT DE ATROPINA TAKEDA 1 mg/ml Glucoza 5% 500 ml x 10 fl Clorura De Sodiu 0.9% 100 ml x 20 fl sol perf ANXIAR (R) 1mg x 50 COMPR.

Număr anunț
DA27356558
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE TUDOR VLADIMIRESCU (CUI 4351870)
Furnizor / câștigător
ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
Cod CPV
33661200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.023 RON
Valoare atribuită
3.023 RON
Data publicării
08.02.2021 00:00
Data finalizării
09.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.023 RON

din 3.023 RON estimat