Atribuită Cumpărare directă

FA10.62E-230+T17-4/16H

Număr anunț
DA27338544
Autoritate contractantă
GOSPODARIE COMUNALA S.A. (CUI 8574327)
Furnizor / câștigător
WILO ROMANIA SRL (CUI 11185370)
Cod CPV
42122130-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.700 RON
Valoare atribuită
12.700 RON
Data publicării
04.02.2021 00:00
Data finalizării
05.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.700 RON

din 12.700 RON estimat