Atribuită
Cumpărare directă
denumire um cantitate pret_unitar valoare HARTIE A4 TOP 50 14,29 714,5 DOSAR PVC,diferite culori BUC 200 0,5 100 PLIC DL CU FEREASTRA BUC 200 0,17 34 PLIC C5 CU FEREASTRA BUC 200 0,25 50 ORDIN DEPLASARE TOP 5 4,2 21 DISPOZITIE CASERIE TOP 10 2,52 25,2 PIX CU GEL ALBASTRU BUC 10 4,2 42 PIX CU GEL NEGRU BUC 10 2,1 21 CREION ROTRING BUC 5 12,18 60,9 RADIERA BUC 5 0,67 3,35 CORECTOR CU BANDA DACO BUC 5 4,2 21 MOUSE CU FIR BUC 2 11,34 22,68
- Număr anunț
- DA27425626
- Autoritate contractantă
- Orasul Anina (Primaria Orasului Anina Caras Severin) (CUI 3227912)
- Furnizor / câștigător
- MURARIU SIMONA SRL (CUI 25463965)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.116 RON
- Valoare atribuită
- 1.116 RON
- Data publicării
- 18.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.