Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine manusi chirurgicale 1x55 masca protectie 50x0,65 dezinfectant maini 1litru 6x41,42 Dezinfectant maini 5l 2x142,5 detergent Asevi 3x55,9 Sapun 5l glicerina 5x38 Masca protectie 450x0,59 seervetele antibacteriene 20x9,98 alcool sanitar 20x9,98 gel antibacterian 15x28 Deretgent portocale 5l 2x49 Solutie gresie Dettol 5x17,5

Număr anunț
DA27374074
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE PAZA OLT (CUI 18187557)
Furnizor / câștigător
DAMIART ADVERTISING SRL (CUI 25637867)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.358 RON
Valoare atribuită
2.358 RON
Data publicării
10.02.2021 00:00
Data finalizării
11.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.358 RON

din 2.358 RON estimat