Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine foarfeca Stanger 2x7,5 sfoara BBC 2x3,3 baterii Toshiba 30x1,5 Creion Mecanic 2x8,9 mine creion 2x2,89 agrafe 28mm 10x0,78 ace gamalie 10x0,5 capse 24/6 12x1,19 fise magazie 100x0,17 nir fara TVA 10x9,5 Bon consum autocopiativ 10x8,5 burete econ 2x1,89 dosar sina 100x0,38 Dosar palstic 100x0,45 rezerva cub 3x2,8 hartie copaitor 50x11,9 Marker Bic 18x2,89 banda 19x33 6x0,85 banda lata 6x2,29 repertoar 2x18,9 caiet stud 60f 50x2,25 cub Notes 6x6,8 Memory stick 32gb 5x38 corp iluminat 1x259

Număr anunț
DA27374144
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE PAZA OLT (CUI 18187557)
Furnizor / câștigător
DAMIART ADVERTISING SRL (CUI 25637867)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.739 RON
Valoare atribuită
1.739 RON
Data publicării
10.02.2021 00:00
Data finalizării
11.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.739 RON

din 1.739 RON estimat