Atribuită Cumpărare directă

Proces-verbal de citire A5/3ex 100 buc. x 7.69 Proces-verbal de citire A5 100 file 36 buc. x 4.20 Dosar carton cu sina 150 buc. x 0.42 Dosar carton de incopciat 50 buc. x 0.59 Dosar plastic 700 buc. x 0.51 File plastic 7 set x 8.40

Număr anunț
DA27462327
Autoritate contractantă
SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 1605884)
Furnizor / câștigător
ARION SRL (CUI 1616816)
Cod CPV
22800000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.429 RON
Valoare atribuită
1.429 RON
Data publicării
24.02.2021 00:00
Data finalizării
01.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.429 RON

din 1.429 RON estimat