Atribuită
Cumpărare directă
Service Ecografe și aparate radiologice conform ofertă Nr. 789/18.02.2021 - La momentul solicitării scrise din partea Beneficiarului, se va efectua intervenția service de diagnosticare și remediere a problemei, pe baza contractului de service. - Factura se va emite pe baza Formularului de Intervenție Service, pentru numărul de ore de intervenție petrecute pentru diagnosticarea și remedierea problemelor apărute la echipamentele din contract. - Piesele eventual necesare se vor oferta, comanda și factura separat. - În situația în care nu există solicitări de intervenții service accidentale, pentru echipamentele mai sus menționate, în perioada contractului, Martie – Aprilie 2021, costul contractului este 0
- Număr anunț
- DA27441776
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC FILANTROPIA (CUI 4532388)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 50400000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.220 RON
- Valoare atribuită
- 11.220 RON
- Data publicării
- 22.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.